UAB "Nemenčinės komunalininkas"

UAB "Nemenčinės komunalininkas", Adresas: Piliakalnio g.50, LT-15175 Nemenčinė, Vilniaus raj., Telefonas: (8 5) 238 12 75, Faksas: (8 5) 238 12 77


Informuojame, kad UAB "Nemenčinės komunalininkas" 2024 m. gegužės - birželio mėn. vykdys stambiųjų ir pavojingų atliekų surinkimą apvažiavimo būdu iš užsiregistravusių Avižienių sen., Bezdonių sen., Buivydžių sen., Dūkštų sen., Maišaigalos sen., Nemenčinės sen., Nemenčinės m. sen., Paberžės sen., Riešės sen., Sudervės sen., Sužionių sen., Zujūnų sen. seniūnijos gyventojų. Registracija vyks iki š. m. balandžio mėn. 24 d.
Gyventojai, norėdami atiduoti minėtas atliekas, turi kreiptis el. paštu ala(eta)nemenkom.lt arba tel. nr. +370 5 2381 157 nurodydami savo kontaktinius duomenis, tikslų adresą iš kur paimti minėtas atliekas bei kiek ir kokias stambiąsias ir pavojingąsias atliekas numatoma atiduoti.
Atkreipiame dėmesį į tai, kad sodų bendrijų teritorijose, esančių valdų savininkai turi kreiptis į sodų bendrijos pirmininką, kuris nurodys vietą iš kur bus paimamos stambiosios ir pavojingosios atliekos, nes vežėjai neturi galimybės privažiuoti prie kiekvienos sodų valdos.
Iš gyventojų apvažiavimo metu bus surenkamos stambiosios atliekos: seni baldai ir rakandai (stalai, lovos, čiužiniai, kėdės, komodos ir t. t.), namų ūkio santechnikos įrenginiai ir pavojingos atliekos, susidariusios buityje (galvaniniai elementai, lakų, dažų, skiediklių atliekos, buitinės chemijos produktai, akumuliatoriai). Atliekos bus surenkamos tik paskirtą dieną iš parinktų bei suderintų taškų. Iki tos dienos atliekos jau turi būti paruoštos išvežimui, išneštos iš namų ir sukrautos prie kelio, kur laisvai gali privažiuoti krovininis transportas.

Primename, kad padangos, žaliosios, statybinės ir griovimo atliekos (butų remonto ir sodybų tvarkymo atliekos) apvažiavimo būdu nesurenkamos. Šios atliekas iš gyventojų nemokamai priimamos didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėse. Informaciją apie šių aikštelių darbo laiką, priimamas atliekas ir kt. galima rasti Vilniaus rajono savivaldybės svetainėje https://www.vrsa.lt/atlieku-tvarkymas/dideliu-gabaritu-atlieku-surinkimo-aiksteles/407  arba UAB „VAATC“ svetainėje http://www.vaatc.lt/aiksteles/ .


 

Paieška

AVARINĖ TARNYBA
TEL. +370 652 58672

Birželis 2024
21
Penktadienis
UAB "Nemenčinės komunalininkas"

Copyright © 2015. Visos teisės saugomos.