UAB "Nemenčinės komunalininkas"

UAB "Nemenčinės komunalininkas", Adresas: Piliakalnio g.50, LT-15175 Nemenčinė, Vilniaus raj., Telefonas: (8 5) 238 12 75, Faksas: (8 5) 238 12 77

 

Gautas papildomas finansavimas

Techninių projektų rengimo metu Rangovas UAB „KRS“ susidūrė su nenumatytų sprendinių keitimu, nes planuota tiesti slėginė nuotekynės trasa iš Sodų Kalno gatvės į Smalinės gatvę kirto privačius gyventojų sklypus, kuriai nebuvo rengtas specialusis planas ir siekiant toliau tęsti projektavimo darbus buvo būtina projektuotojui pateikti gyventojų, per kurių sklypus planuojama slėginė nuotekynės trasa (iš Zujūnų į Buivydiškes) sutikimus leisti tiesti tinklą jų žemėje. Tačiau sutikimai nebuvo gauti ir tolimesni projektavimo darbai buvo negalimi.

Siekdamas spręsti nepalankiai susiklosčiusią situaciją, Rangovas atliko papildomus žemės kadastrinius (geodezinius) matavimus bei galimybių studiją, trasą tiesti kitoje vietoje valstybinėje žemėje. Įvertinus faktą, jog atsirado būtinybė keisti techninius sprendimus bei siekiant pilnai įgyvendinti projektą buvo atliktas papildomų darbų pirkimas.

2014 m. gruodžio 31 d. pasirašyta Rangos sutartis Nr. 14/940/1-R „Vandentiekio ir nuotekų tinklų plėtra Vilniaus rajone (Zujūnų gyvenvietėje). Papildomi darbai“ su UAB „KRS“, o 2015 m. kovo 04 d. UAB „Nemenčinės komunalininkas“ gavo papildomą finansavimą keičiamos nuotekų slėginės linijos projektavimui ir statybai Zujūnuose.

Įvertinus2014 m. gruodžio 31 d. pasirašytoje papildomų darbų rangos sutartyje įtvirtintas darbų apimtis, nustatyta, jog pagal bendrą planą viso projekto įgyvendinimo metu planuojama nutiesti 18,492 km (3,542 km pailgėjimas) vandentiekio (Zujūnų gyv.) ir 49,268 km (6,308 km pailgėjimas) nuotekų tinklų (Riešėje, D. Riešėje, Zujūnuose). Nuo statybos darbų pradžios, t.y. nuo 2012 m. gegužės mėn. 23 d., jau yra nutiesta 36,308 km (89,65 %) magistralinių nuotekų tinklų ir 12,725 km (85,12 %) vandentiekio tinklų.

Pavasario laikotarpiu D. Riešėje ir Riešėje buvo tvarkomas ir atstatomas gerbūvis, vykdomi hidrauliniai vamzdynų bandymai.

 

Projekto įgyvendinimo pabaiga planuojama, kad nusikels į 2015 m. III ketvirtį

Įvertinus aukščiau pateiktas aplinkybes, Rangovas deda visas pastangas, kad ne vėliau kaip 2015 m. rugsėjo 30 d. visi darbai būtų baigti. Šiuo metu darbai vėl juda pilnu pajėgumu.

„Šiais metais Zujūnų gyvenvietėje buvo vykdomi statybos darbai ir įrengta 4,384 km magistralinių vandentiekio ir nuotekų tinklų. Riešėje ir D. Riešėje, tose vietose kur statybos darbai yra pilnai atlikti, buvo atliekami gerbūvio atstatymo darbai. Šiuo metu darbai vėl juda pilnu pajėgumu. Tikimės, kad daugiau nenumatytų trikdžių neatsiras ir darbai vyks sklandžiai“, - teigė UAB „KRS“ projekto vadovas J. Janušas.

 

Bus suteikta galimybė pagerinti savo buitį

Nors centralizuotais vandentiekio ir nuotekų tinklais bus galima naudotis tik visiškai užbaigus statybos darbus ir gavus statybos užbaigimo aktą, gyventojai jau dabar gali planuoti prisijungimus ir atitinkamai ruoštis.

Prisijungimui vandentiekio ir nuotekų tinklų atšakos projekto lėšomis bus įrengtos iki gyventojų sklypų ribos, todėl gyventojams lieka savo lėšomis nusitiesti vamzdynus iki gyvenamųjų namų. Įvadų iki namo projektavimu turi pasirūpinti patys gyventojai, projektus galima užsisakyti projektus rengiančiose bendrovėse. Taigi, visi norintys pasinaudoti suteikta galimybe pasigerinti savo buitį ir naudotis nuotekų tinklais (Riešės, D. Riešės ir Zujūnų gyventojai) bei vartoti kokybišką vandenį (Zujūnų gyventojai), turi suskubti ir kreiptis į UAB „Nemenčinės komunalininkas“.

 

Svarbiausi prisijungimo tvarkos žingsniai

1. Kreiptis į UAB „Nemenčinės komunalininkas“, buveinės adresas Piliakalnio g. 50, Nemenčinė, Vilniaus rajonas, dėl prisijungimo prie centralizuotų vandentiekio ir nuotekų tinklų ir gauti technines sąlygas.

Techninių sąlygų gavimui reikia pateikti:

- žemės sklypo nuosavybės teisę ar kitą valdymo ir naudojimo teisę patvirtinančių dokumentų kopijas, taip pat bendraturčių sutikimą, jei žemės sklypas priklauso jiems bendrosios nuosavybės teise;

- topografinio žemės sklypo plano kopiją.

2. Gavus technines sąlygas, kreiptis į projektavimo įmonę, kuri paruoš supaprastintą statinio projektą.

3. Projektą suderinti su UAB „Nemenčinės komunalininkas“.

4. Pateikti prašymą ir sudaryti vandens pirkimo ir (ar) nuotekų šalinimo sutartį su UAB „Nemenčinės komunalininkas“.

 

Zujūnuose, Riešėje bei Didžiojoje Riešėje nauji vandentiekio ir nuotekų tinklai tiesiami įgyvendinant projektą „Vandentiekio ir nuotekų tinklų plėtra Vilniaus rajone (Zujūnuose, D.Riešėje, Riešėje)“ Nr.VP3-3.1-AM-01-V-02-090 pagal Lietuvos 2007 – 2013 m. Europos Sąjungos struktūrinės paramos Sanglaudos skatinimo veiksmų programos „Aplinka ir darnus vystymasis" prioriteto įgyvendinimo priemonę „Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo sistemų renovavimas ir plėtra“. Bendra vertė sudaro 5.068.258,99 Eur. Projektas finansuojamas Europos Sąjungos Sanglaudos fondo, Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto (94,89 proc.) bei  Vilniaus rajono savivaldybės administracijos (5,11 proc.) lėšomis.

 

Daugiau informacijos apie projektą galite rasti Vilniaus rajono savivaldybės administracijos internetiniame tinklapyje adresu www.vrsa.lt ir UAB „Nemenčinės komunalininkas“ internetiniame puslapyje adresu www.nemenkom.lt

 

Taip pat papildoma informacija gyventojams apie projektą:

Už statybos darbus objekte atsakingas asmuo:

Rangovas UAB „KRS“

Darbų vykdytojas Jan Svorobovič

Tel.: 8 652 88782

arba

Projektų vadovas

Justinas Janušas

Tel.: 8 699 93987

El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Už projektavimo darbus Riešės ir D. Riešės gyvenvietėse atsakingas asmuo:

Projektuotojas UAB „Sweco Lietuva“

Projektų vadovė Genė Umbrasaitė

Tel.: 8 685 29542

El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Už projektavimo darbus Zujūnų gyvenvietėje atsakingas asmuo:

Projektuotojas UAB „Infrastruktūros inžinerija“

Projekto vadovas Raimundas Kanapickas

Tel.: 8 612 40644

El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Už gyventojų pasijungimo prie tinklų informaciją ir kitus klausimais atsakingas asmuo:

Užsakovas UAB „Nemenčinės komunalininkas“

Direktoriaus pavaduotojas Josif Taraškevič

Tel.: 8 685 58125

El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 

Paieška

AVARINĖ TARNYBA
TEL. +370 652 58672

Gegužė 2024
25
Šeštadienis
UAB "Nemenčinės komunalininkas"

Copyright © 2015. Visos teisės saugomos.